KURUMSAL

AOSAN, Türkiye ve çevre ülkelere yönelik savunma ve elektronik güvenlik sistemleri sağlamak üzere kurulmuştur. AOSAN, yüksek kalitenin deneyimli kadroların sıkı ve uyumlu çalışmasının sonucunda sağlanabileceğine olan inancı ile kullanıcılarımıza güvenilir, kesintisiz ve zamanında hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Bu hedef doğrultusunda savunma ve elektronik güvenlik sistemleri ile ilgili teknolojik açıdan öncü, her türlü operasyonel ihtiyacı karşılayan, maliyet etkin ve sürdürülmesi kolay çözümleri, uluslararası pazarlarda yetkinliklerini ispat etmiş çözüm ortaklarımız ile sunmaktayız.

MİSYON

Türk Savunma Sanayisine çağdaş yüksek teknolojiye sahip yenilikçi ürünler kazandırmak ve Türkiye ile dost ülkere tedarik güvenliği sağlamak.

VİZYON

Çağdaş, reformist ve etkili çözümler üretmek suretiyle savunma ve elektronik güvenlik sanayinde yeni ufuklar açmak, uzmanlığımızı genişleterek küresel bir marka haline gelmek.

KALİTE POLİTİKASI

AOSAN kalite politikası gereği, müşteri beklentilerini anlayan ve karşılayan bir stratejik ortak olarak kendini konumlandırır, sağladığı ürün ve hizmetlerin kalitesinde sürekli gelişimi amaçlar.

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Bilgi güvenliği AOSAN kurum kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır. Kurumsal bilginin gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik unsurlarını korumak her bir çalışanımızın öncelikli sorumluluğu ve görevidir.